<
شرکت دقیق افزار ندا در سال 1380 با هدف خودکفایی و تولید تجهیزات پسیو مخابراتی و ارایه خدمات ارتباطی تاسیس گردید و در سال 1393 به نام شرکت دقیق افزار ندا تغییر عنوان داد. دورنما و رسالت این شرکت همواره تولید تجهیزات و المان های اصلی شبکه های مخابراتی در داخل کشور بوده که این امر با تکیه بر دانش و تجارب مهندسین و متخصصین مجرب محقق شده است و امروز مفتخریم بسیاری از تجهیزات پسیو که در گذشته از کارخانه های بزرگی همچون NEC  ژاپن، SIEMENS آلمان، HUAWEI چین و ... وارد می شد را با بهترین کیفیت در داخل کشور به تولید رسانیده ایم و همچنان بر این باوریم که ذهن و دستان پر توان نخبگان ایرانی میتواند در جهت نیل به اهداف و مقاصد توسعه صنعت مخابرات گره گشا باشد. علاوه بر تولید، شرکت دقیق افزار ندا به عنوان یک شرکت پژوهش محور در زمینه های مشاوره ، طراحی و اجرای طرحهای مخابراتی در حال فعالیت است که در این خصوص توانسته نقش مهمی در برقراری ارتباطات مخابراتی ایفا نماید.

 

 

سیستم Blow-in جهت کابل های مخابراتی

این شرکت توانسته از طریق این سیستم بصورتcompressed air ,  hydraulic و همچنین استفاده از تجهیزات وسیع تمام موقعیت های کابل کشی غیر معمول را حل کرده و تمام نیازمندیهای مربوطه در این خصوص را برطرف سازد.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

راک پرظرفیت فیبرنوری

راک پر ظرفیت ODF و OCDF فیبرنوری با ظرفیت 2000 کر تولید شرکت دقیق افزار ندا


 

 

راک ODC

کابینت توزیع فیبر نوری ODC با ظرفیت 144 و 288 کر تولید شرکت دقیق افزار ندا


 

 

باکس دیواری 2 کر

باکس دیواری 2 کر مناسب پروژه های FTTH جهت نصب در واحد های ساختمان

 


 

 

فست کانکتور Fast Connector

جهت اتصال مستقیم کابل فیبرنوری به آداپتور فیبرنوری (با استفاده از فست کانکتور دیگر نیازی به فیوژن و پیگتیل نمی باشد)

 

برو بالا